ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΙΚΤΡΙΩΝ

Ονοματεπώνυμο       Ύψος       Θέση       Ηλικία
Κινάνη Μαρίνα        0.00       X       18
Ελχάζ Ρίμα        0.00       X       18
Αγγελή Περσεφόνη       0.00       Χ       17
Νικολάου Βίκυ        0.00       X       17
Ασσιώτου Εύα        0.00       X       17
Κωνσταντίνου Σάντρα        0.00       X       17
Νικηφόρου Αντωνία        0.00       X       17
Κυπριανού Ιωάννα        0.00       X       16
Ζίττη Χαρά        0.00       X       16
Κάσινου Στεφανία        0.00       X       16
Κλεάνθους Θέα        0.00       X       16
Ανδρέου Ελένη        0.00       X       16

 

ΑΓΩΝΕΣ Α' ΦΑΣΗΣ

Αγ. Αγώνας       Σκορ       Ημερομηνία       Ώρα       Γήπεδο
1 YOUTH STARS-ΕΘΑ       55-68       ΣΑΒ 21/09/19       17:00       ΛΥΚΕΙΟ ΑΠ. ΜΑΡΚΟΥ
2 ΕΘΑ-ΕΝΑΔ       59-13       ΣΑΒ 28/09/19       15:00       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΒΑ-ΕΘΑ       26-59       ΣΑΒ 05/10/19       14:00       ΛΥΚΕΙΟ ΑΠ. ΒΑΡΝΑΒΑ
4 ΕΘΑ-ΑΠΟΠ       67-46       ΣΑΒ 12/10/19       17:30       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ
5 ΖΗΝΩΝΑΣ-ΕΘΑ       00-00       ΣΑΒ 19/10/19       15:30       ΓΥΜΝΑΣΙΟ Π. ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ
6 ΕΘΑ-ΑΝΟΡΘΩΣΗ       00-00       ---       ---       ---
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΕΘΑ       00-00       ---       ---       ---
8 ΕΘΑ-Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ       00-00       ---       ---       ---
9 PHOENIX-ΕΘΑ       00-00       ---       ---       ---
10 ΕΘΑ ΡΕΠΟ       00-00        ---        ---        --- 
11 ΕΘΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ       00-00        ---        ---        --- 
12 ΕΝΑΔ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
13 ΕΘΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΒΑ       00-00        ---        ---        --- 
14 ΑΠΟΠ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
15 ΕΘΑ-ΖΗΝΩΝΑΣ       00-00        ---        ---        --- 
16 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
17 ΕΘΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ       00-00        ---        ---        --- 
18 Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
19 ΕΘΑ-PHOENIX       00-00        ---        ---        --- 
20 ΕΘΑ ΡΕΠΟ       00-00        ---        ---        --- 
21 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΘΑ       00-00        ---        ---        --- 
22 ΕΘΑ-YOUTH STARS       00-00        ---        ---        --- 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ (ΡΕΠΟ)
ΤΡΙΤΗ 17:30 - 19:00 (ΦΛΩ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΠΕΜΠΤΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΣΑΒΒΑΤΟ (ΑΓΩΝΕΣ)
       

Table icon

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Θ. Ομάδα Α. Ν. Η. M. Υ. Κ. Π. Β.
1 ΕΘΑ Έγκωμης 3 3 0 0 186 94 0 6
2 Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα 3 3 0 0 212 153 0 6
3 Phoenix MJ Basket Plus 3 3 0 0 193 139 0 6
4 Α.Ο. Αραδίπου 3 2 1 0 176 120 0 5
5 Κεραυνός Στροβόλου 3 1 2 0 145 158 0 4
6 Youth Stars 2 1 1 0 115 95 0 3
7 ΑΝΟΡΘΩΣΗ Αμμοχώστου 2 1 1 0 102 123 0 3
8 ΑΠΟΠ Πάφου 3 0 3 0 105 163 0 3
9 Διγενής - NBA B.C. 3 0 3 0 106 189 0 3
10 Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ 2 0 2 0 60 133 0 2
11 Απόλλων Λεμεσού 1 0 1 0 27 60 0 1

Search

Ε.Θ.Α. ΕΓΚΩΜΗΣ

Αθλητικό Σωματείο, Ένωσις Θυέλλης Αναγεννήσεως με έδρα την Έγκωμη Λευκωσίας. Χρώματα του σωματείου είναι το κίτρινο και το μαύρο.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση: Γρηγόρη Αυξεντίου 52,
Έγκωμη, 2407 Λευκωσία

Τηλέφωνο: 70001942, 22590233

E-mail: info@etha-engomi.net