ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΑΙΚΤΡΙΩΝ

Ονοματεπώνυμο       Ύψος       Θέση       Ηλικία
Αγγελή Περσεφόνη       0.00       Χ       18
Νικολάου Βίκυ        0.00       X       18
Ασσιώτου Εύα        0.00       X       18
Νικηφόρου Αντωνία        0.00       X       18
Κυπριανού Ιωάννα        0.00       X       17
Ζίττη Χαρά        0.00       X       17
Κυριάκου Παναγιώτα       0.00       Χ       17
Κάσινου Στεφανία        0.00       X       17
Κλεάνθους Θέα        0.00       X       17
Ανδρέου Ελένη        0.00       X       17
Αγγελή Παναγιώτα       0.00       Χ       16
Παναγή Κατερίνα        0.00       Χ       16
Προδρόμου Καρολίνα       0.00       Χ       16
Κουλουμπρή Μαρίνα       0.00       Χ       16

 

ΑΓΩΝΕΣ Α' ΦΑΣΗΣ

Αγ. Αγώνας       Σκορ       Ημερομηνία       Ώρα       Γήπεδο
1                                  
2                                  
3                                  
4                                  
5                                  
6                                  
7                                  
8                                  
9                                  
10                                  
11                                  
12                                  
13                                  
14                                  
15                                  
16                                  
17                                  
18                                  
19                                  
20                                  
21                                  
22                                  

 

ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Αγ. Αγώνας       Σκορ       Ημερομηνία       Ώρα       Γήπεδο
                                   

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ --- (ΦΛΩ)
ΤΡΙΤΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΠΕΜΠΤΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:00 - 20:30 (ΦΛΩ)
ΣΑΒΒΑΤΟ (ΑΓΩΝΕΣ)
       

Table icon

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

 

Θ. Ομάδα Α. Ν. Η. M. Υ. Κ. Π. Β.
                   
1 ΕΘΑ Έγκωμης 8 8 0 0 487 339 0 16
2 Ζήνωνας 8 7 1 0 529 329 0 15
3 Youth Stars 7 5 2 0 405 282 0 12
4 Α.Ο. Αραδίπου 7 4 3 0 404 352 0 11
5 ΑΠΟΠ Πάφου 8 3 5 0 346 368 0 11
6 ΑΝΟΡΘΩΣΗ Αμμοχώστου 7 3 4 0 384 372 0 10
7 Phoenix MJ Basket Plus 7 3 4 0 411 440 0 10
8 Κεραυνός Στροβόλου 6 3 3 0 321 322 0 9
9 Διγενής NBA 7 2 5 0 249 377 0 9
10 Απόλλων Λεμεσού 6 0 6 0 203 372 0 6
11 Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ 7 1 4 2 158 344 2 4

Search

Ε.Θ.Α. ΕΓΚΩΜΗΣ

Αθλητικό Σωματείο, Ένωσις Θυέλλης Αναγεννήσεως με έδρα την Έγκωμη Λευκωσίας. Χρώματα του σωματείου είναι το κίτρινο και το μαύρο.

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση: Γρηγόρη Αυξεντίου 52,
Έγκωμη, 2407 Λευκωσία

Τηλέφωνο: 70001942, 22590233

E-mail: info@etha-engomi.net